Відповідно до вимог Постанови № 413 повідомлення про прийняття працівника на роботу необхідно подавати до органів ДПС після видання наказу про прийняття на роботу, але до фактичного допуску працівника до виконання трудових обов’язків.
Повідомлення подається за встановленою формою, переважно засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису.
У свою чергу, повідомлення не подається щодо керівника підприємства, оскільки відповідні відомості надходять до ДПС з Єдиного державного реєстру.
Також його не потрібно подавати в разі внутрішнього переведення працівника на іншу посаду в межах одного підприємства.